Leiders Onderwijs Innovatie

LearningLab voor projectleiders onderwijsinnovatie

Learning Lab team

Remco Coppoolse

remco.coppoolse@hu.nl

Inhoudelijk expert onderwijsinnovatie

Meer over Remco

Sander Toby

sander.toby@hu.nl

Programmamanager onderwijsinnovatie

Meer over Sander

Anne Nienhuis

anne.nienhuis@hu.nl

Geven van structuur, bewaken van proces en helderheid

Meer over Anne

Carlijn Hoedemaker

carlijn.hoedemaker@hu.nl

Opgeleid docent en onderwijskundige

Meer over Carlijn

Dianne Beunk

dianne.beunk@hu.nl

Coach, mentor, adviseur en oplosser voor complexe vraagstukken

Meer over Dianne

Fedde Kloppenburg

fedde.kloppenburg@hu.nl

Docent, projectleider en vice-voorzitter van de examencommissie

Meer over Fedde

Jelger Spijkerboer

jelger.spijkerboer@hu.nl

Organisatieadviseur- voornamelijk met hoogopgeleide professionals

Meer over Jelger

Josca Snoei

josca.snoei@hu.nl

Begeleid (honours)trajecten en werkt samen met ontwikkelteams

Meer over Josca

Twitter

Er staat een mooie nieuwe blog van @LieveBraam op onze website over authentiek leiderschap: https:/www.leidersonderwijsinnovatie.nl/blog/32/

Gepost door: leidersOI

Collega's @AnneNienhuis en @Remco_Coppoolse schreven een blog over het leiden van complexe onderwijsinnovaties https://t.co/6vYHvIC1Og

Gepost door: leidersOI

RT @jaspijkerboer: Vandaag met @Remco_Coppoolse en @sandertoby gewerkt aan twee boeken. Over zinvol veranderen aan de hand van mijn canvas,…

Gepost door: leidersOI

Vanuit ons netwerk Onderwijskundig leiderschap zijn we bezig via #designthinking te kijken hoe we onderwijsmanagers… https://t.co/sZW1ruBhUL

Gepost door: leidersOI